SUNAR GRAVIMILK S Príchuťou Vanilka 300g

SUNAR GRAVIMILK s príchuťou vanilka 300g

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Gravimilk
Dodavateľ:Gravimilk
Cena:5.44 €
Cena bez DPH:4.53 €
Dostupnosť:skladom
SUNAR GRAVIMILK s príchuťou vanilka 300g 5 (100%) 27 x hodnotené

Sunar Gravimilk s príchuťou vanilky je unikátny mliečny nápoj, ktorý je ako jediný na trhu určený pre všetky fázy materstva. Obohatený mliečny nápoj obsahuje vyvážené množstvo vitamínov a minerálnych látok, a navyše pomáha dodržiavať pitný režim. Ocenia ho ako ženy, ktoré sa pripravujú na počatie, tak i tehotné a dojčiace mamičky. Vo všetkých týchto životných etapách je viac ako inokedy dôležité byť v psychickej i fyzickej pohode a dodržiavať pravidelný prísun vitamínov, minerálnych látok a ďalších potrebných živín. Vlastnosti: lokálny vrobok obsajuje horčík, jód, vápnik, železo, kyselinu listovú, zinok, vitamín B2, mliečny tuk Návod na prípravu: Sunar Gravimilk sa pripraví ľahko a rýchlo jednoduchým pridaním vody. Na jednu dávku rozmiešajte 3–4 polievkové lyžice prášku (40 g) v 200–250 ml pitnej vody s teplotou 30–40°C. Odporúčaná dávka pre ženy plánujúce tehotenstvo alebo tehotné a dojčiace matky sú 1–2 dávky denne podľa celkovej skladby jedálnička (1 dávka 200–250 ml). Nápoj je možné podávať ako studený či teplý koktail a dochutiť ovocím. Zloženie: sušené plnotučné mlieko 57%, glukóza, cukor, vitamíny [D3, E, K1, tiamín (vitamín B1), riboflavín (vitamín B2), B6, kyselina pteroylglutamová (listová), B12], minerálne látky (uhličitan vápenatý, uhličitan horečnatý, jodid draselný, síran železnatý), kyselina dokosahexaenová (DHA), vanilková aróma, maltodextrín, zahusťovadlo: guma guar. Bez lepku.


 • SUNAR GRAVIMILK s príchuťou vanilka 300g
  SUNAR GRAVIMILK s príchuťou vanilka 300g

  Sunar Gravimilk s príchuťou vanilky je unikátny mliečny nápoj, ktorý je ako jediný na trhu určený pre všetky fázy materstva. Obohatený mliečny nápoj obsahuje vyvážené..

  5.44 €
 • SUNAR GRAVIMILK s príchuťou čokoláda 300g
  SUNAR GRAVIMILK s príchuťou čokoláda 300g

  Sunar Gravimilk s príchuťou čokolády je unikátny mliečny nápoj, ktorý je ako jediný na trhu určený pre všetky fázy materstva. Obohatený mliečny nápoj obsahuje..

  5.44 €


 • 3x SUNAR Complex 3 vanilka 600 g
  3x SUNAR Complex 3 vanilka 600 g

  Sunar Complex je vyvinutý podľa vzoru materského mlieka. Obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku. Vápnik a vitamín D podporujú rast..

  26.29 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: gravimilk sa nachádza sunar gravimilk s príchuťou vanilka 300g!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt