LEGO® Disney Princess 43180 Bella A Zimné Oslava Na Zámku

LEGO® Disney Princess 43180 Bella a zimné oslava na zámku

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: LEGO®
Dodavateľ:LEGO®
Cena:53.58 €
Cena bez DPH:44.65 €
Dostupnosť:skladom
LEGO® Disney Princess 43180 Bella a zimné oslava na zámku 5 (100%) 17 x hodnotené

Doprajte predškolákom vzrušujúci staviteľský zážitok sa stavebnicou LEGO® | Disney Bella a zimné oslava na zámku (43180), v ktorej nájdete postavy z filmu Kráska a zviera od štúdia Disney. skvelý darček k Vianociam. Vlastnosti: Inšpirujte mladé staviteľa s pomocou pestrofarebného, ľahko zostaviteľného zámku s mnohými izbami a doplnky. nechýba Minibábiky Belly a zvieraťa, ktoré nakopnú kreatívne hru. Krásny zámok a roztomilé postavičky zažnú iskru detskej fantázie. A akonáhle sa pustí do hrania, precvičia svoje tvorivé schopnosti. Deti si môžu postaviť zámok a jeho príslušenstva a potom prehrávať obľúbené filmové scény alebo svojich vlastné príbehy. Malí fanúšikovia disneyovskej rozprávky Kráska a zviera si túto stavebnicu plnú hravých detailov a premyslených doplnkov doslova zamilujú. Model možno jednoducho zostaviť a ponúka veľa príležitostí k hraniu, vďaka čomu predstavuje skvelý darček pre predškolákov od 4 rokov. Ľahko zostaviteľný zámok plný detailov. Zámok meria cez 23 cm na výšku, 25 cm na šírku a 16 cm do hĺbky – ideálna veľkosť pre prehrávanie ohromných príbehov. Stavebnice, ktorá si vystačí so silou predstavivosti. Deti si môžu s Minibábiky a LEGO® figúrkami známych postáv hrať, ako sa im len zapáči – a nepotrebujú k tomu batérie. Tak neváhajte, otvorte krabicu a pustite sa do zábavného stavanie. Ľahko zostaviteľné modely povzbudí sebavedomie detí. Jednoduchý ilustrovaný návod deťom pomôže postaviť nádherný zámok a doplnky pre Bellu a zviera od Disneyho a povzbudí ich v rozvoji kreatívnych a herných zručností. Otvorte deťom svet fantázie s pomocou sady LEGO® | Disney na motívy filmu Kráska a zviera od štúdia Disney. do detailu prepracovaná stavebnice deti zavedie na zimné oslavu na zámku, kde sa stretnú s Bellou, Zakletým zvieraťom a ďalšími kamarátmi! Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky tie najvyššie odborové štandardy, aby boli konzistentné, kompatibilné a umožňovali ľahké skladanie a rozoberanie. LEGO® kocky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, takže si môžete byť istí, že všetky hračky pre deti splňajou tie najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality.


 • LEGO® Friends 41375 Zábavný park na móle
  LEGO® Friends 41375 Zábavný park na móle

  Navštív zábavné mólo v mestečku Heartlake a uži si deň plný zábavy. Najprv si daj batoh do úschovy, nech ho nestratíš, a potom vyraz na kolotoč! Zmeraj výšku odvážne..

  129.90 €
 • LEGO® City Koľajnice
  LEGO® City Koľajnice

  Rozšír svoju železnicu s touto sadou 60205 Koľaje od LEGO® City. Táto sada obsahuje 8 rovných častí, 4 zákruty a 8 ohybných dielov koľají a predstavuje tak perfektný..

  16.90 €
 • LEGO® City Great Vehicles 60220 Smetiarske auto
  LEGO® City Great Vehicles 60220 Smetiarske auto

  Sady LEGO® 4+ sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli pre malé staviteľa zábavné a jednoduché a pomohli im rozvíjať dôveru vo vlastné schopnosti skrze jednoduché stavebné..

  19.00 €
 • LEGO® DUPLO® My First 10884 Moje prvé hojdacie zvieratká
  LEGO® DUPLO® My First 10884 Moje prvé hojdacie zvieratká

  Vlastnosti: Obsahuje hojdačku a 4 zostaviteľná zvieratka: opicu, tigra, slona a padnem. Súčasťou sú aj 2 kocky navyše. Užite si so svojimi ratolesťami veľa zábavy pri..

  14.90 €
 • LEGO® City Police 60207 Naháňačka leteckej polície s dronom
  LEGO® City Police 60207 Naháňačka leteckej polície s dronom

  Obsahuje 3 LEGO® City minifigúrky: Leteckého policajta a zloducha, a navyše zlatú sochu minifigúrky. Vlastnosti: Obsahuje vrtuľník leteckej polície s otváracím kokpitom,..

  19.00 €
 • LEGO® DUPLO® Disney 10897 Moja prvá stavebnica Minnie
  LEGO® DUPLO® Disney 10897 Moja prvá stavebnica Minnie

  Vlastnosti: Obsahuje 3D Disney Juniors puzzle s myškou Minnie. Obsahuje mašľu do vlasov a doplnkový vymeniteľný outfit Myšky Minnie. Pomôžte svojmu dieťaťu osvojiť si..

  8.55 €
 • LEGO® City Great Vehicles 60219 Stavebný nakladač
  LEGO® City Great Vehicles 60219 Stavebný nakladač

  Obsahuje minifigúrku LEGO® City cestného robotníka. Vlastnosti: Súprava ponúka nakladač sa zdvíhacím predným ramenom, výklopnou lopatou a ochrannú klietok. Medzi..

  8.49 €
 • LEGO® City 60255 Tím kaskadérov
  LEGO® City 60255 Tím kaskadérov

  Pripojte sa k LEGO® City Tímu kaskadérov a ohromte prítomných divákov odvážnymi kúskami vo vysokej rýchlosti! Prevádzajte úžasné triky a uchvacujúca manévre na skvelé..

  8.49 €Doporučujeme . V tejto kategórii: lego® sa nachádza lego® disney princess 43180 bella a zimné oslava na zámku!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt