TREFL Ledové království 2: Magický svět Anny a Elsy 15 dielov

TREFL Ledové království 2: Magický svět Anny a Elsy 15 dielov

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Trefl
Cena:3.09 €
Cena bez DPH:2.58 €
Dostupnosť:skladom
TREFL Ledové království 2: Magický svět Anny a Elsy 15 dielov 5 (100%) 19 x hodnotené

Poskladaj si puzzle s motívom animovaného filmu Ľadové kráľovstvo 2 - Magický svet Anny a Elsy! Skladanie výborne rozvíja zručnosť, precvičuje jemnú motoriku, pozorovacie schopnosti a skvele zaplní voľný čas. Puzzle možno rozobrať a skladať opakovane alebo výsledný zložený motív podlepiť a vyrobiť z neho dekoráciu do detskej izby.Spoločnosť Trefl je jedným z popredných európskych výrobcov puzzle, stolových hier a hracích kariet, ktorá rozvíja svoju činnosť už od roku 1985. V ponuke má cez 30 rôznych druhov puzzle s počtom dielikov od 2 do 6000 so širokým spektrom motívov zahŕňajúcich prírodné scenérie, mestá, pamiatky, zvieratá, ale aj obrazy starých majstrov alebo novodobých umelcov. V detských motívoch vsádza poľský Trefl ako na dlhodobo obľúbené licenčné produkty (Macko Pú, Disney Princezné, Autá, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmolkovia a i.), tak aj na aktuálne animované rozprávky známe z plátien kín. Výrobky firmy Trefl sú exportované do viac než 50 krajín po celom svete.
 • TREFL Ledové království 2: Mrazivá magie 100 dielov
  TREFL Ledové království 2: Mrazivá magie 100 dielov

  Poskladaj si puzzle s motívom animovaného filmu Ľadové kráľovstvo 2 - Mrazivá mágia! Skladanie výborne rozvíja zručnosť, precvičuje jemnú motoriku, pozorovacie..

  4.59 €
 • PLASTKON květináč ARIELLA pr.18cm ledově BÍ závěsný
  PLASTKON květináč ARIELLA pr.18cm ledově BÍ závěsný

  Krásny trendy kvetináč pre použitie v interiéri alebo exteriéri. Možnosť zavesenia vám umožní vytvoriť si vertikálnu záhradu v obývacej izbe alebo zelenú oázu v..

  5.99 €
 • PLASTKON květináč ARIELLA pr.25cm ledově BÍ závěsný
  PLASTKON květináč ARIELLA pr.25cm ledově BÍ závěsný

  Krásny trendy kvetináč pre použitie v interiéri alebo exteriéri. Možnosť zavesenia vám umožní vytvoriť si vertikálnu záhradu v obývacej izbe alebo zelenú oázu v..

  9.99 €
 • Magický plyšák OpičkaSlon, 45 cm
  Magický plyšák OpičkaSlon, 45 cm

  Milujú vaše deti mäkučké plyšové zvieratká? Tento skvelý plyšák je hneď dvomi zvieratkami naraz, vďaka špeciálnemu prezliekaciemu mechanizmu. Z opičky sa tak ľahko..

  12.49 €
 • Magický plyšák MačkaPes, 45 cm
  Magický plyšák MačkaPes, 45 cm

  Milujú vaše deti mäkučké plyšové zvieratká? Tento skvelý plyšák je hneď dvomi zvieratkami naraz, vďaka špeciálnemu prezliekaciemu mechanizmu. Z mačičky sa tak ľahko..

  12.49 €
 • Magický plyšák HrochŽirafa, 45 cm
  Magický plyšák HrochŽirafa, 45 cm

  Milujú vaše deti mäkučké plyšové zvieratká? Tento skvelý plyšák je hneď dvomi zvieratkami naraz, vďaka špeciálnemu prezliekaciemu mechanizmu. Z hrocha sa tak ľahko..

  9.99 €

Doporučujeme puzzle. V tejto kategórii: detský tovar | hračky sa nachádza trefl ledové království 2: magický svět anny a elsy 15 dielov!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt