TREFL Enchantimals: Magický svět 30 dílků

TREFL Enchantimals: Magický svět 30 dílků

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Trefl
Cena:2.99 €
Cena bez DPH:2.49 €
Dostupnosť:skladom
TREFL Enchantimals: Magický svět 30 dílků 4,75 (95%) 19 x hodnotené

Preneste sa do čarovného sveta Enchantimals, kde žijú pôvabné hrdinky aj so svojimi najlepšími kamarátmi, zvieratkami. Spoznajte Patter Pávovú, Bree Zajíčkovú a Sage Skunkovú.Spoločnosť Trefl je jedným z popredných európskych výrobcov puzzle, stolových hier a hracích kariet, ktorá rozvíja svoju činnosť už od roku 1985. V ponuke má cez 30 rôznych druhov puzzle s počtom dielikov od 2 do 6000 so širokým spektrom motívov zahŕňajúcich prírodné scenérie, mestá, pamiatky, zvieratá, ale aj obrazy starých majstrov alebo novodobých umelcov. V detských motívoch vsádza poľský Trefl ako na dlhodobo obľúbené licenčné produkty (Macko Pú, Disney Princezné, Autá, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmolkovia a i.), tak aj na aktuálne animované rozprávky známe z plátien kín. Výrobky firmy Trefl sú exportované do viac ako 50 krajín po celom svete.


 • TREFL Enchantimals: Magický svět 30 dílků
  TREFL Enchantimals: Magický svět 30 dílků

  Preneste sa do čarovného sveta Enchantimals, kde žijú pôvabné hrdinky aj so svojimi najlepšími kamarátmi, zvieratkami. Spoznajte Patter Pávovú, Bree Zajíčkovú a Sage..

  2.99 €
 • Bino Puzzle Máša a medveď s kozou, 15 x 15 cm
  Bino Puzzle Máša a medveď s kozou, 15 x 15 cm

  Skladajú vaše deti radi puzzle? Kúpte im toto s roztomilou potlačou Máše, Medveďa, kozy, ktorá hrá na harmoniku a ďalších zvieracích kamarátov. Deti si stavaním..

  5.49 €
 • Baby Great Penové puzzle Farebná záhradka SX (30x30)
  Baby Great Penové puzzle Farebná záhradka SX (30x30)

  Penové puzzle v krásnych farbách s rôznorodou povrchovou štruktúrou pre vaše ratolesti. Jednotlivé obrázky sa skladajú z dvoch až ôsmich vyberateľných častí. Rôzne..

  14.99 €
 • Larsen Puzzle Rytiersky turnaj, 50 dielikov
  Larsen Puzzle Rytiersky turnaj, 50 dielikov

  Spoznajte svet neohrozených a čestných rytierov. Často spolu bojovali o ruku krásnej princeznej alebo pri oslavách pre panstvo.Detské výukové doskové puzzle Larsen je..

  5.49 €
 • Trefl puzzle Paw Patrol 32x32x1cm 8ks
  Trefl puzzle Paw Patrol 32x32x1cm 8ks

  Penové puzzle s obrázkami animovaných hrdinov zo seriálu Labková patrola umožnuje široké využitie. Z jednotlivých dielov možno poskladať kocku, tunel pre autíčka, alebo..

  13.99 €
 • Hape Obojstranné puzzle Zvieratká a číslice 10 dielikov, 34,2 x 1,2 x 13 cm
  Hape Obojstranné puzzle Zvieratká a číslice 10 dielikov, 34,2 x 1,2 x 13 cm

  Toto skvelé obojstranné puzzle vaše dieťa zabaví a naučí ho jednoduchým počtom. Z jednej strany sú obrázky hospodárskych zvieratiek a z druhej strany číslice. Po..

  9.49 €
 • Trefl Puzzle Spiderman, 500 dielikov
  Trefl Puzzle Spiderman, 500 dielikov

  Poskladaj si puzzle s obľúbeným motívom animovaného hrdinu - Spidermana. Skladanie výborne rozvíja zručnosť, precvičuje jemnú motoriku, pozorovacie schopnosti a skvele..

  8.49 €
 • Trefl Puzzle Príbeh hračiek 4, 100 dielikov
  Trefl Puzzle Príbeh hračiek 4, 100 dielikov

  Poskladajte si puzzle s motívom animovaného filmu Príbeh hračiek 4!Puzzle je obľúbenou zábavou už mnoho rokov. Skladanie puzzle výborne rozvíja zručnosť, precvičuje..

  3.99 €
 • Trefl Puzzle Roztomilé lamy, 100 dielikov
  Trefl Puzzle Roztomilé lamy, 100 dielikov

  Poskladajte si puzzle s rozprávkovým motívom roztomilých lám! Puzzle je obľúbenou zábavou už mnoho rokov. Skladanie puzzle výborne rozvíja zručnosť, precvičuje jemnú..

  3.99 €
 • Bino Puzzle Máša, medveď a maliny, 15 x 15 cm
  Bino Puzzle Máša, medveď a maliny, 15 x 15 cm

  Skladajú vaše deti radi puzzle? Kúpte im toto s roztomilou potlačou Máše, Medveďa a myšky, ktorí sa tešia na nádherne sfarbené maliny. Deti si stavaním trénujú..

  4.49 €Doporučujeme puzzle. V tejto kategórii: detský tovar | hračky sa nachádza trefl enchantimals: magický svět 30 dílků!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt