Čierna kožená kabelka Carla Ferreri Foto

Čierna kožená kabelka Carla Ferreri Foto

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Carla Ferreri
Cena:84.00 €
Cena bez DPH:70 €
Dostupnosť:skladom
Čierna kožená kabelka Carla Ferreri Foto 4 (80%) 24 x hodnotené

Taliani a móda, to je ako Romeo a Júlia. Topánka a šnúrka. Soľ a korenie. Jednoducho to tak nejako patrí k sebe. A talianské kabelky to dokazujú - sú vyrobené z kvalitnej kože a môžu sa pýšiť nielen precíznym spracovaním, ale aj nadčasovosťou a nenútenou eleganciou. Sú tak skutočnú módne lahôdkou, ktoré pritiahne pohľady všetkých žien aj mužov v okolí niekoľkých kilometrov.


 • Detský batoh LEGO® Iconic Zero
  Detský batoh LEGO® Iconic Zero

  U tých väčších z nás vylúdia melanchóliu detstva, u menších zase pozornosť - LEGO® robí radosť všetkým, a to už viac ako 80 rokov. Od desiatových boxov po svietiace..

  56.00 €
 • Čierny batoh LEGO® NINJAGO Kai 275 x 37 x 9 cm
  Čierny batoh LEGO® NINJAGO Kai 275 x 37 x 9 cm

  Tento batoh zo 100 % polyesteru nebudú chcieť fanúšikovia Kaia a NinjaGo zložiť! Priestranný batoh s objemom 11 litrov, predným vreckom, nastaviteľnými popruhmi a postrannou..

  17.00 €
 • Čierna kožená kabelka Carla Ferreri Cross
  Čierna kožená kabelka Carla Ferreri Cross

  Potrebujete elegantnú listovú kabelku, kufrík na dokumenty do práce, malú kabelku na prechádzku? Cez rameno alebo do ruky? U Carla Ferreri nájdete všetky štýly, všetky..

  91.00 €
 • Čierna kožená kabelka Isabella Rhea Swift
  Čierna kožená kabelka Isabella Rhea Swift

  Pokiaľ si potrpíte na drobnosti do posledného detailu, potom bude kabelka Kleo presne to pravé orechové. Pýši sa vzorom krokodílej kože, avšak spracovanie je z hovädzej..

  84.00 €  Doporučujeme batohy. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | móda sa nachádza Čierna kožená kabelka carla ferreri foto!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt